Pondělí, 29 května, 2023
magazin
HomeRady a NávodyINSPIRATÍVNE BÝVANIE V ŠPANIELSKEJ VALENCI

INSPIRATÍVNE BÝVANIE V ŠPANIELSKEJ VALENCI

Caroline je tvorcom obsahu na @beauteactive od roku 2012 a 3 roky žije v španielskej Valencii. Okrem zdieľania skúseností s rodičovstvom, športom, módou a životným štýlom priťahuje pozornosť 858 000 sledujúcich aj jej zmysel pre humor.

Ako má Caroline zariadený interiér sme sa vybrali zistiť s Westwingom. Jej veľkorysá obývacia izba je vyzdobená v boho štýle, v béžovej, čiernej, šedej a zelenej farbe. „Chcela som vytvoriť veľmi hrejivú atmosféru s prírodnými materiálmi, bez preťaženia, pretože mám rada priestranné miestnosti. Môj obľúbený predmet v tomto priestore je moja ultra panoramatická pohovka. Pôsobivá a veľmi praktická,“ dodáva Caroline.

Jej veľkorysá obývacia izba je vyzdobená v boho štýle, v béžovej, čiernej, šedej a zelenej farbe

Otvorená kuchyňa s veľkým ostrovčekom v samom centre úplne splýva s obytným priestorom s uzavretými šedými skrinkami pripomínajúcimi obývaciu izbu. Minimalistická vízia podčiarknutá Carolininou láskou k malým dekoratívnym predmetom, ako sú malé zelené vázy a malé kameninové koreničky. „Rada používam knihy ako dekorácie, skladám ich na seba a povedala by som, že to vyzerá úžasne!“

Kuchyňa

PRE SLADKÉ SNY
V detskej izbe sú použité pastelové farby, ktoré navodzujú jemnú atmosféru a majú pozitívny vplyv na myseľ. Vďaka plyšovým hračkám XXL a prírodným materiálom, drevu a ratanu sa v tomto priestore okamžite cítime dobre.

V detskej izbe sú použité pastelové farby, ktoré navodzujú jemnú atmosféru a majú pozitívny vplyv na myseľ. Vďaka plyšovým hračkám XXL a prírodným materiálom, drevu a ratanu sa v tomto priestore okamžite cítime dobre.

Nie sú tu žiadne farebné hračky, iba tie hračky a koberec a hračky, ktoré rešpektujú farebné tóny a atmosféru miestnosti.

PRACOVŇA
Priestranná miestnosť, kde sa človek cíti dobre. To je všetko, čo Karolina potrebovala na usporiadanie svojej kancelárie!

Minimalistický drevený stôl, na ktorom sú len samé potrebné veci: veľká obrazovka, zlatá lampa a organizér na písacie potreby. Zlato je originálnym prvkom na nohách stola a na stoličke.

Minimalistický drevený stôl, na ktorom sú len samé potrebné veci: veľká obrazovka, zlatá lampa a organizér na písacie potreby. Zlato je originálnym prvkom na nohách stola a na stoličke. Rastlina v rohu, svetlo vzadu… denná dávka inšpirácie je zaručená.

POETICKÁ MIESTNOSŤ
Závesné nočné lampy vnášajú do priestoru moderný nádych. Farby sú ružové a béžové, nechýbajú akcenty dreva a prírodných materiálov. „Svetlá miestnosť v okúzľujúcom a jemne bohémskom štýle,“ dodáva majiteľka.

Spálne

Práve odtiaľ Caroline dolaďuje prípravy na 3. sezónu svojho online seriálu „Life as Carolines“, ktorý by mal byť natočený na konci roka.

DIZAJN ZO ZAHRANIČÍ
Westwing je miestom, kde môžete nájsť všetko pre váš krásny domov a denne ponúka výrobky top značiek vybrané jeho štylistkami.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular