Pondělí, 29 května, 2023
magazin
HomeBývaniePURISTICKY ELEGANTNÝ DIZAJN DO KAŽDEJ KÚPEĽNE

PURISTICKY ELEGANTNÝ DIZAJN DO KAŽDEJ KÚPEĽNE

Sprchovacia toaleta Geberit AquaClean Sela ponúka veľmi jednoduché, intuitívne ovládateľné funkcie. Vďaka svojmu nadčasovému, puristickému tvaru od dizajnéra Christopha Behlinga sa hodí takmer do každej kúpeľne bez toho, aby upútala pozornosť ako sprchovacie WC.

IDEÁLNA KOMBINÁCIA TOALETY A BIDETU
Sprchovacie WC Geberit AquaClean Sela predstavuje ideálnu kombináciu štandardnej toalety a bidetu. Toto riešenie šetrí cenný priestor v kúpeľni, pretože nezaberá viac miesta ako bežná toaleta, pôsobí elegantne a zároveň jeho používanie je jednoduché a pohodlné.

VLASTNOSTI A FUNKCIE
TECHNOLÓGIA SPRCHOVANIA WHIRLSPRAY

Technológia sprchovania WhirlSpray zabezpečuje dôkladnú a zároveň úspornú očistu vodou. Sprchovací prúd je zjemnený dynamickým prevzdušnením. Pomocou diaľkového ovládania je možné nastaviť polohu sprchovacieho ramena presne podľa osobných preferencií. Zároveň je možné aktivovať oscilačnú funkciu sprchovania pre ešte dôkladnejšie očistenie.

Technológia sprchovania WhirlSpray zabezpečuje dôkladnú a zároveň úspornú očistu vodou.

SAMOSTATNÁ DÁMSKA SPRCHA

Jemná dámska sprcha ukrytá v ramene sprchy zabezpečí dokonalú, ale zároveň príjemnú očistu vodou. Je hygienicky chránená, keď sa nepoužíva. Pred a po každom použití sa prepláchne prúdom čistej vody.

Jemná dámska sprcha ukrytá v ramene sprchy zabezpečí dokonalú, ale zároveň príjemnú očistu vodou. Je hygienicky chránená, keď sa nepoužíva. Pred a po každom použití sa prepláchne prúdom čistej vody.

KERAMICKÉ WC MISA S TECHNOLÓGIOU SPLACHOVANIA TURBOFLUSH

Keramická WC misa bez splachovacieho okraja s technológiou splachovania TurboFlush zaručí dôkladné a hlavne tiché opláchnutie WC misy. Podstatou inovatívnej technológie TurboFlush je asymetrická keramická WC misa bez okrajov a špirálovito vedený prúd vody, vďaka ktorému je splachovanie efektívne a čistenie WC misy nenáročné.

Keramická WC misa bez splachovacieho okraja s technológiou splachovania TurboFlush zaručí dôkladné a hlavne tiché opláchnutie WC misy.

ORIENTAČNÉ SVETLO

Diskrétne orientačné svetlo poskytuje práve toľko svetla, koľko je potrebné na jednoduchú orientáciu v noci. Disponuje siedmimi farbami a piatimi stupňami intenzity jasu. Orientačné svetlo sa aktivuje v okamihu, keď sa v miestnosti zotmie, a je možné ho zapnúť/vypnúť na diaľkovom ovládaní či pomocou mobilnej aplikácie.

Diskrétne orientačné svetlo poskytuje práve toľko svetla, koľko je potrebné na jednoduchú orientáciu v noci.

OVLÁDANIE – DIAĽKOVÉ, NÁSTENNÉ, APLIKÁCIE

Všetky funkcie sa dajú jednoducho ovládať intuitívnym diaľkovým ovládaním. Stlačením tlačidla aktivujete sprchovaciu funkciu alebo svoje osobné nastavenie. Funkcie sprchovacieho WC môžete ovládať aj cez aplikáciu v telefóne.

Všetky funkcie sa dajú jednoducho ovládať intuitívnym diaľkovým ovládaním. Stlačením tlačidla aktivujete sprchovaciu funkciu alebo svoje osobné nastavenie.

Kde môžem vyskúšať a zakúpiť sprchovacie WC Geberit AquaClean?

Všetky modely sprchovacích WC Gebeit AquaClean vyskúšate na vlastnej koži v testovacej zóne Geberit v Prahe na Balabence. Už ste sa rozhodli kúpiť jeden z našich sprchovacích WC Geberit AquaClean? Vami požadovaný model si môžete objednať u našich Partnerov Geberit AquaClean, zoznam na stránke www.geberit-aquaclean.cz.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular