Pondělí, 29 května, 2023
magazin
HomeBývanieZverte technickú správu budovy skúsenej, odbornej spoločnosti

Zverte technickú správu budovy skúsenej, odbornej spoločnosti

Či už vlastníte veľkú budovu, v ktorej je množstvo predajní, ktoré si priestor od vás prenajímajú, alebo máte bytový dom či iný rozsiahly objekt, vždy je nutné sa oň dokonale starať. Len tak bude samotná budova, ale aj technické vybavenie v nej, fungovať bez porúch a životnosť všetkého bude čo najdlhšia. Táto starostlivosť si však vyžaduje veľa času. Našťastie nám pomôže technická správa budov.

Chcite pre vašu budovu aj vybavenie v nej to najlepšie

Vybrať si firmu, ktorá sa spoľahlivo a precízne postará o budovu a plynulý chod činností v nej vďaka udržiavanému technickému vybaveniu, nie je vôbec ľahké. Ak máte radi firmy, ktoré sú na trhu pekných niekoľko rokov, aby ste vedeli, že majú bohaté a rôznorodé skúsenosti, s dôverou sa obráťte na Technickú správu a údržbu budov z Bratislavy. V celom Bratislavskom kraji môžete využiť jej služby a tešiť sa z kvalitných výsledkov.

Facility management tu zahŕňa revízie konkrétnych technických zariadení, servisné prehliadky a montáže, odstraňovanie porúch, čistenie klimatizácií, vodoinštalatérske práce, opravy potrubia a NONSTOP havarijnú službu. Chod v akejkoľvek budove je tak bezpečný s plynulou prevádzkou.

Pokiaľ chcete predchádzať ohrozeniu zdravia aj škodám na majetku, je facility management tým, čo potrebujete.

Zabezpečenie majetku a pulz centralizovanej ochrany

Pult centralizovanej ochrany, alebo PCO, je spojením najmodernejšej technológie a profesionálne vyškolených pracovníkov, ktorí v nepretržitej prevádzke dohliadajú na bezpečie pripojených budov. Signály zo zabezpečovacích zariadení vie centrálny pult ochrany vyhodnotiť do úplných detailov. Pri väčších objektoch je to nutnosť, PCO dodá nielen informácie o alarme – narušení, ale aj o presnej polohe miesta na základe signálu z konkrétneho čidla.

Technická správa budov vám v mnohom odľahčí. Vyskúšajte ju a presvedčte sa sami.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular