Pondělí, 29 května, 2023
magazin
HomeBývanieUmelé kvety už dávno nevyzerajú, ako umelé. Ozdobte si nimi interiér aj...

Umelé kvety už dávno nevyzerajú, ako umelé. Ozdobte si nimi interiér aj exteriér

Zrejme si tiež pamätáte časy, počas ktorých si naši známi, ale aj babičky a tety umiestňovali do okien, za rámy obrazov, na poličky alebo doprostred stola a inde umelé kvety. Na tom by nič nebolo, ale tieto kvety vyzerali na prvý pohľad neprirodzene, farebne nekorešpondovali s realitou alebo mali úplne presné tvary lístkov, neprirodzenú pravidelnosť… Dnes už si môžete kúpiť umelé kvety vysokej kvality, pri ktorých nie je vôbec poznať, že ide o napodobeninu tých živých .

Krásne a bezúdržbové

Tak je možné stručne a jednoducho zhrnúť umelé izbové rastliny veľké, ale aj malé. Vlastne áno, nejakú tú starostlivosť im tu a tam venovať musíte. Nejde samozrejme o zalievanie, ale o utretie alebo oprášenie prachu. Čo sa týka izbových rastlín veľkých, môžete vyberať z mnohých typov, sfarbenia listov, ich veľkostí aj rastliny kvitnúce či zelené.

Máte radi fíkusy? Už vám nebudú opadávať, keď ich prelejete či nezalejete. Stačí kúpiť si napr. umelú rastlinu Fíkus Lyrata vo výške 95 cm a jeho krása aj sviežosť bude stála a nemenná. Ak máte radi kvitnúce rastliny, zvoľte napríklad umelú rastlinu Hortenzia Deluxe v krémovej alebo modrej farbe a výške 110 cm. Veľmi pekná je aj umelá rastlina Medinella Deluxe, ktorá kvitne ružovo a má výšku 90 cm.

Vyberte si kvetináče a vsádzajte

K dostaniu sú aj umelé kvety do kvetináča. Na balkóne, na terase, v altánku, všade, kde chcete, budete mať odteraz nádherné a luxusné kvety, ktoré vám budú závidieť nielen susedia. Čo napríklad kvitnúce fialové Chryzantémy? Alebo máte radi klasiku v podobe Muškátu žíhaného alebo ružového? Mnohí volia aj Pelargónie v bielej, ružovej či červenej variante.

Tento všetok tovar za príjemné ceny, nájdete na webových stránkach florum-shop.sk. Vyberajte, využívajte zľavy a urobte váš domov krajším. S umelými kvetmi je to hračka.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular