Pondělí, 29 května, 2023
magazin
HomeHobbyBAZÉN S PROTIPRÚDOM JE V MNOHÝCH OHĽADOCH LEPŠÍ AKO KLASIKA

BAZÉN S PROTIPRÚDOM JE V MNOHÝCH OHĽADOCH LEPŠÍ AKO KLASIKA

Plávanie rozhodne patrí medzi aktivity, ktoré by ste si mali dopriať v pravidelných intervaloch. Nielenže si tak zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, ale zároveň posilníte aj svalstvo celého tela.

Navyše je plávanie dobré aj na chudnutie. Pokiaľ vážite viac kilogramov, než by ste mali, rozhodne vám niekoľko temp denne neuškodí.

PLÁVANIE V SÚKROMÍ
Ísť si zaplávať môžete kedykoľvek. V lete sa nejedná o vôbec žiadny problém, pretože sa dá kúpať takmer kdekoľvek av zimných mesiacoch môžete využiť ponuku blízkeho krytého verejného kúpaliska. Avšak to nie je úplne ono, obzvlášť ak túžite po súkromí. Vodnú plochu si našťastie môžete nechať vybudovať aj doma na záhrade.

Možností je v súčasnosti skutočne veľa. V prípade, že nechcete míňať príliš, kúpte si nadzemný bazén. Tieto typy bývajú celkom lacné a ako bonus sú aj veľmi rýchlo hotové. Narúšajú však reliéf záhrady, a preto väčšina záujemcov o vlastnú vodnú plochu dáva radšej prednosť plastovým zapusteným bazénom. Nadzemné aj zapustené verzie sa pochopiteľne dajú zaobstarať v mnohých veľkostných i farebných variantoch. Samozrejmosťou je dnes aj možnosť zvoliť si bazén na mieru. Kto bude chcieť, môže si za pomoci soli vytvoriť aj takzvaný slaný bazén. Slaná voda je čistá a zároveň šetrnejšia k pokožke.

VÝHODY PROTIPRÚDU
V posledných rokoch sú stále populárnejšie bazény s protiprúdom, ktoré sú predsa len väčšou výzvou ako klasické modely. Protiprúd totiž simuluje tok rieky, a keď sa rozhodnete plávať proti nemu, poriadne si máknete. Pri moderných verziách nie je problém nastaviť si intenzitu aj smer, takže nemusíte začínať hneď na tom najťažšom stupni, ale postupne sa snažiť prepracovávať k lepším výsledkom.

HLAVNÉ JE KVALITA
Kúpa bazéna je dobrou investíciou, obzvlášť modelu s protiprúdom, ale musí ísť o kvalitu. Nie vždy totiž za svoje peniaze dostanete dobrý produkt. S bazénmi a doplnkami firmy Rentmil však budete spokojní.

Táto firma poskytuje dostatočnú kvalitu za slušné peniaze. Súčasťou jej portfólia nie je iba výroba plastových bazénov, prípadne ich inštalácia, ale zároveň aj servis. Všetko potrebné sa dozviete na www.rentmil.cz.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular